Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Aktuality » Kovbojka s miláčky
Kovbojka s milacky 

Radek Lenemajer 2013
www.lefoto.cz

Nádherný podzimní den stvořený k toulkám přírodou, k lovu beze zbraní – s mým oblíbeným Canonem.

Už se začíná šeřit a mé kroky směřují zpět k civilizaci.  K šumu stromů a trávy zaslechnu nějaké jiné zvuky, než jsou běžné. Přicházím ke srubu a zahlédnu koně. to nemůže být kůň, říkám si. Rozhlédnu se pečlivěji a na zápráží zahlédnu dívku v klobouku s kytarou.

Zabrána do zpěvu si mne nevšimla. Lovím první snímky. Její hlas je okouzlující. Se zvukem kytary nádherné spojení. Jsem u vytržení, že den končí tak nádherným zážitkem nejen pro oko, ale i pro uši.

U nohou jí cosi leží. Je to velký bílý pes. Za ní se pase koník, kterého jsem již prve zahlédl. Už si mne všimla. Přestává hrát. Chvilku si povídáme. Udělám pár dalších snímků. Nebrání se. Pejsek se sice usmívat nechce, ale koník spolupracuje.

Fotoaparát odkládám.

Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky Kovbojka s milacky

 

 

Začíná znovu hrát a zpívat. V momentě, kdy v písni zpívá o rozplakání nebe*, ucítím ve tváři kapky vody. Začíná poprchat. Úžasná chvíle, kdy i mé oči vlhnou.

Jsou v životě mihotavé okamžiky, které nejdou zaznamenat žádnou dostupnou technikou. Popsat žádným jazykem ani výrazovým prostředkem, musí se prožít. Žena je věčná inspirace – múza. Z toho podvečera mi zůstalo pár snímků. Můza to určitě byla, už podle hlasu.

Těším se, že ji zas někde zahlédnu na koni nebo někde u ohně s kytarou.

* Tomáš Klus – Nina

 

1 komentář u “Kovbojka s miláčky

  1. Pingback: Dárek od Ježíška aneb Jak jsem venčil koně | Lenčík - Radek Lenemajer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Aktuality

21.7.2017

Prográmek na úpravu fotografií

ZPS 18 lencik
Fotografie se upravují odedávna. U klasické fotografie...

20.6.2017

Strakonické kropítko – mlžítko

Kropítko Strakonice
Zaregistroval jsem na internetu, že Strakonice mají na...

16.6.2017

Kde se vzali vynálezy a technologie?

Video vynálezy
Říkává se, že „nouze naučila Dalibora housti“....